Sailor entry list

Sail No. Crew Club
GER GER 2202 Julian Lembeck and Louis Kowalski SCIA
GER GER 3287 Lucas Hamm and Moritz Hamm Chiemsee YC
GER GER 3067 Sophia Westermeier and Ella Brantsved Chiemsee YC
GER GER 3315 Leni Hallmann and Elias Benz Konstanzer YC, Württembergischer YC
FRA FRA 3179 Fanfan GOMY and Loukas GAKIS Brest Bretagne Nautique
GER GER 3263 Dion von Roëll Roëll and Nino von Roëll Roëll VSaW
GER GER 2955 Maximilian von Geyr and Magnus Hertwig Wassersport-Club Gifhorn e.V.
GER GER 3397 Maximilian Böhm and Liv-Grete Böttger Kieler Yacht-Club e.V., Kieler YC e.V.
FRA FRA 3126 Charles TROLARD and Thibaut CLOUET YC Mauguio Carnon
FRA FRA 3104 Quentin Bourrust and Louis Davignon YC mauguio carnon
GER GER 3310 David Plettner and Moritz Aigner BYC Bayerischer Yachtclub, Bayerischer Yacht-Club
FRA FRA 3133 Petronille Lescanne and Raphaelle KIMBEL SNP Havre
ESP ESP 3129 Paula Laiseca and Isabel Laiseca REAL CLUB NAUTICO DE GRAN CANARIA
GER GER 3557 Hanno Rix and Maximilian Reuner KYC Kieler Yachtclub
GER GER 3285 Constantin Streicher and Cornelius Streicher Yacht-Club Steinhuder Meer
IRL IRL 3347 Lucia Cullen and Alana Twomey Royal St George YC NYC, Royal Cork YC
HKG HKG 2846 Raphael Mak and Louis Polson
HUN HUN 3242 Balint Gulyas and Mate Feith Centrum VEK, CVEK
GER GER 2911 Julia Ewald and Greta Müller Seebrucker Regatta Verein , YCSS
GER GER 3299 Emilia Ewald and Pia Naescher Seebrucker Regatta Verein , YC seeshaupt
GER GER 2730 Marlene Fuerst and Emma Fuerst
AUS AUS 3213 Mia Austin and Zara Marks Woollahra SC
GER GER 2936 Mailin Hegge and Matilda Schneider Muenchner Yachtclub, MYC
SUI SUI 3062 EMILY COOK and SEBASTIEN BLANC Club Nautique Versoix, Club Nautique Morgien
GER GER 3358 Sophie Schneider and Victoria Egger Württembergischer Yachtclub e.V.
FRA FRA 2361 VICTOIRE PAPIN and TSIPPORA JOUAN SNO NANTES, CNBPP - La Baule
SUI SUI 3423 Ikke Huber and Liam Berger Thunersee Yachtclub TYC
FRA FRA 3245 Mathéo MOREAU and Gabriel BARBARY Yacht club de Carnac
SWE SWE 2954 Henric Wigforss and William Drakenberg Royal Swedish YC
IRL IRL 1 Clementine van Steenberge and Jessica Riordan National YC Dun Laoghaire, Royal St George YC
SUI SUI 3096 Joshua Cook and Robin Imbert Club Nautique de Versoix
AUS AUS 3187 Christian Spencer and Sebastian Spencer Belmont 16 Foot SC
SWE SWE 2732 Erik Bengtsson and Max Zetterstrom Göteborgs Kungliga Segelsällskap, Boss
FRA FRA 3233 Jocelyn LE GOFF and Jules VIDOR EV Locquirec, La Mouette Sinagote
GER GER 3353 Moritz Wagner and Leo Gradel DTYC
FRA FRA 2728 Loic Thoma and Simon HANLEY Brest Bretagne Nautique
IRL IRL 3212 William Walsh and Eoin Byrne National YC
FRA FRA 2704 Clemence FAVREL and Ferdinand GUILLEMOT La Mouette Sinagote, Société Nautique d’Enghien
AUS AUS 2247 Alice Travlos and Klara Travlos Perth Dinghy SC
DEN DEN 3307 Gustav Jessen and Noah Bløcher Faaborg Sejlklub
GER GER 3297 Leopold Sachs and Henrik Schomburg
FRA FRA 2998 Jouan Barnabé and Hugo Belz Aubry CNBPP - La Baule
GBR GBR 2966 Imogen Green and Stella Nygard Draycote Water SC
USA USA 2886 Kevin Cason and Holland Vierling Coronado YC , San Diego YC
HKG HKG 3053 Emily Polson and Tiffany Mak Hong Kong Sports Institute , RHKYC,HKSI, ABC
AUT AUT 3261 Louisa Saletu and Adrian Boller UYCAs, YCP
HKG HKG 3355 Cameron Law and Chris Lam Hong Kong Sports Institute
AUS AUS 2498 Lucy Ferguson and Isabella Armitstead Woollahra SC
NED NED 3412 Folkert van Surksum and Lars Ganzevles NTT
AUS AUS 16 Lucas Patrick and Luke Rogers Royal Queensland Yacht Squadron
GBR GBR 2242 Finlay Davidson and Frederick Wood Dalgety Bay SC, Roa Island Boating Club
GBR GBR 2903 Joe Wimpory and Jamie Gatehouse HISC
GER GER 3402 Lily Säbel and Cidalia Voigt Kieler YC e.V.
HKG HKG 3381 Sienne Thiry and Tomoe Thiry Royal Hong Kong YC
ESP ESP 1191 Claudia Sainz de los Terreros Lopez and Diego Power REAL CLUB NAUTICO DE GRAN CANARIA
ESP ESP 3246 Maite Díaz Ojeda and Marta Medina Rodríguez REAL CLUB NAUTICO DE GRAN CANARIA
GER GER 3178 Nick Plinke and Nele Petersen Segelclub Monheim, Baltische Segler-Vereinigung
GBR GBR 1029 Mya Fance and Seren Green Roa Island Boating Club
AUS AUS 2961 Caitlin Hartnett and Heidi Ferguson Woollahra SC
GER GER 3356 Mimi Schwarz and Toni Schwarz CYC Chiemsee Yachtclub
SUI SUI 1568 Clara Tanari and Maud Ceillier CNM - Club Nautique de Morges
GBR GBR 3400 Charlie Gatehouse and Sam Tonks HISC
USA USA 3378 Wylder Smith and Xaver Schwarz Sachem's Head YC, Chiemsee YC
GER GER 2324 Noah Mink and Tim Hauenschild Chiemsee YC
GBR GBR 3410 merryn attridge and jack solly Castle Cove SC, Starcross YC
GER GER 3379 Moritz Mehlmann and Artur Hoffmann DTYC
GER GER 3304 Mara Riedel and Martin Rothe Segelverein Alt Gaarz, Regatta-Segler Neuruppin e.V.
SUI SUI 3228 Lorin Kuhn and Andrin Keller SVKr, Seglervereinigung Kreuzlingen , Wassersportclub Mannenbach WSC68
SUI SUI 3274 Theodor Kowalewsky and Noah Strempfer BSC, ZYC, Zürcher YC
GBR GBR 3260 Finian Morris and Charlie Gran RLymYC, HISC
SUI SUI 3276 Malena Rueegge and Liv Wicki Seglervereinigung Kreuzlingen (SVKr)
GER GER 3348 Marie Laudes and Luca Marie Sartori Kieler YC e.V., Kieler Yacht-Club e.V.
ESP ESP 2984 Sara Momplet Baixauli and Isabel Momplet Baixauli RCNV Real Club Nautico Valencia
ESP ESP 3077 Eduardo Reyes Alcocer and Achille Binetti Pozzi RCNV Real Club Nautico Valencia
GER GER 3222 Levi Suemmchen and Leonick Mahlstedt
AUT AUT 3165 Antonia Senger-Weiss and Charlotte Senger-Weiss YC Bregenz
SWE SWE 3008 Esther Lagerstrand and Melker Bondjers GKSS
FRA FRA 3312 Anatole Thomas and Thelio Giannantoni SNO NANTES
AUT AUT 2958 David Rohde and Jakob Schwarz Yachtclub Hard, YKA Achenkirch
AUT AUT 2346 Felix Schauer and Leonie Wesling SCTWV Achensee
ARG ARG 2574 Felix Llauro and Marcos Pruden YC Argentino (YCA)
CAN CAN 2598 Alexis Kuo and Ayden Kuo royal victoria yacht club
SUI SUI 2991 Lina Rohner and Karen Klötzli ZYC, Zürcher YC
AUT AUT 2534 Willem Wesling and Émile Soulier SCTWV Achensee, YCP
NED NED 3156 Tjed Wildeboer and Lars Berg Braassemermeer
FRA FRA 3425 Nolann Huet Des Aunay and Titouan Gresset CNBPP - La Baule, SNO NANTES
NOR NOR 2974 Sam Leikvang and Christian Staubo Bærum Seilforening
ESP ESP 3106 Ines Martin-Urda and Natalia Mendez REAL CLUB NAUTICO DE GRAN CANARIA
GBR GBR 3007 Henry Keegan and Charlie Hopkinson Parkstone YC, Nottinghamshire County SC
GER GER 3116 Maiken Fromm and Mathea Schneekloth Kieler YC e.V.
SUI SUI 3251 Jacob Bründler and Thierry Stucki SVT, SYH/SVT
HKG HKG 2531 Jaden Lau and Kaden Chan RHKYC
AUT AUT 3069 Marla Feichtenschlager and Leo Uebelhör UycWg, SCATT
GBR GBR 2924 Lila Edwards and Edward OCallaghan Parkstone YC, Oxford SC
SUI SUI 3305 Moritz Simmendinger and Eskil Kaufmann Zürcher YC
ITA ITA 3234 Alessio Bonizzoni and walter bonizzoni Società Canottieri Garda Saló
SUI SUI 3336 Isabel Loeckx and Yanik Wieland Zurich YC
GER GER 3300 Justus Springer and Jette Springer Kieler YC e.V.
USA USA 3258 Truman Rogers and Paula Lepa Potsdamer YC e.V., Potsdamer YC
NED NED 3208 Lenny Hofman and Rens Van der Heiden
CZE CZE 3086 Lukas Kraus and Ondřej Baštář
GBR GBR 3404 Charlotte White and Sarah Davis Medway YC , Royal Hospital School
GBR GBR 2873 Ben Greenhalgh and Tom Sinfield Port Dinowic SC
FRA FRA 2980 Alexandre MOSTINI and Raphaël ALLAIN SNO NANTES
SWE SWE 2938 Filip Carselid and Nils Netterlid
AUS AUS 1403 Ben Pearson and Tom Hodge RFBYC
SWE SWE 3255 Selma Hård and Lukas Wolfgang Göteborgs Kungliga Segelsällskap, GKSS
GBR GBR 2880 Alex Sydenham and Max Sydenham Hayling Island SC
ESP ESP 2912 Jaime Lang-Lenton Socorro and Alejandro Martín Corujo REAL CLUB NAUTICO DE GRAN CANARIA, Real club náutico de Arrecife
GBR GBR 3224 Ella Lightbody and Holly Mitchell Royal Lymington YC, HISC
HKG HKG 8888 Lok Yin, Jamie Tsang and Marcela Chen Hong Kong Sports Institute
GER GER 3181 Elisabeth Beham and Lucy Horber ASC
GBR GBR 2477 Laura Elms and Jess Charlesworth HISC, Emsworth SC, HISC
GER GER 3243 Lenni Sienel and Tassilo Höfer Münchner YC (MYC)
GER GER 3177 Jana Schneider and Augustin Mayer WYC
GBR GBR 2898 Jac Bailey and Ben Sinfield Port Dinowic SC
NED NED 1120 Esther Jong and Miriam Jong WV Braassemermeer
ESP ESP 2668 Santiago Núñez Torres and Ricardo de March Serrano CN GARRAF, C N Garraf
NED NED 2897 Carlijn Winkelman and Djamilla Troelstra Braassemermeer, WV Braassemermeer
NZL NZL 3052 William Mason and Giorgio Mattiuzzo Wakatere Boating Club, ASD Centro Velico 3v
HUN HUN 3302 Lange Péter and Lange Richard Alsóörs marina sc
ITA ITA 3417 Giuseppe Montesano and Enrico Coslovich SIRENA CLUB NAUTICO TRIESTINO, Circolo della Vela Muggia ASD
GER GER 2939 Lara Prokop and Leandro Prokop Berliner YC
AUT AUT 3288 Eva Truttenberger and Keno Pulte SCK
JPN JPN 3140 Yuto Tsutsumi and Taishi Goto JSAF Hope
GBR GBR 22 Santiago Sesto-Cosby and Noah Fitzgerald RLymYC, WPNSA
GBR GBR 3351 Kitty O'Halloran and Lily O'Halloran Restronguet SC
SWE SWE 3313 Felix Wichert and Aron Wichert LBSK
ITA ITA 3344 Victoria Demurtas and Caroline Karlsen FRAGLIA VELA RIVA
GER GER 1903 Paul Lepa and Simeon Schubach Potsdamer YC e.V., Lindower Regattasegler e.V.
GER GER 3386 Leif Kähler and Frederik Heisterkamp Norddeutscher Regattaverein, Segler-Verein Großenheidorn
ITA ITA 3094 EMILIA SALVATORE and Pietro Zandri S.C.G. Salò
HKG HKG 3398 Ayden Pang and Xu Peng Chen RHKYC
BRA BRA 3411 Júlia Addum and João Joppert Iate Clube do Rio de Janeiro
GBR GBR 3079 Annabelle Vines and Amelie Hiscocks Royal Lymington YC, WPNSA
BRA BRA 2013 Geyer Geyer and Lucas Althaus Clube dos Jangadeiros
GER GER 2098 Lea Winkler and Fiona Weimann Segler-Verein Großenheidorn , Baltische Segler-Vereinigung
GER GER 3209 Imke Börchers and Laura Weimann Naturfreunde Braunschweig e. V. Wassersportgruppe , Baltische Segler-Vereinigung
GBR GBR 3426 James Crossley and Sam Webb WPNSA, Royal Lymington YC
NED NED 3098 Marleen Huisman and Thijs Bijleveld KWS, WV Braassemermeer
DEN DEN 2973 Ida Olesen and Marie Olesen Marselisborg SC
POL POL 3091 Igor Kawalko and Fabian Kocieda OPTI CWM Gdynia, KS AZS AWFiS Gdańsk
ITA ITA 3073 Camilla Ceruti and Leonardo Ceruti Società Canottieri Garda Saló
POL POL 2024 Antonina Puchowska and Marianna Gębicka YKP Gdynia, GOLDEN BOATS ACADEMY
GER GER 3257 Emmi Unkelbach and Pit Heinrich Hausberg Kieler Yacht-Club e.V., Kieler YC e.V.
GER GER 3117 Loulou Unkelbach and Jonna Karlotta Hausberg Kieler Yacht-Club e.V.
DEN DEN 3399 Liva Beck and Anna Jakobsen Hellerup Sejlklub, Marselisborg SC
ITA ITA 2400 Emma Alice De Bernardi and Pietro Cunegatti AVAL CDV
GBR GBR 2826 Maya Bergmann Smith and Tristan Alheid Hayling Island SC
NED NED 3253 BeerdLuuk Spijkervet and Thomas Reyers Koningklijle Watersportvereniging Sneek
ITA ITA 3340 Federica Contardi and Lorenzo Di Pietro
DEN DEN 2697 Signe Svendsen and Katja Svendsen Aarhus SC, Marselisborg SC
DEN DEN 3068 Thilde Lauritsen and Adam Kjær Walløe Marselisborg SC
DEN DEN 2972 Kristoffer Jakobsen Jakobsen and Nikolaj Jakobsen Jakobsen Hellerup Sejlklub
DEN DEN 2926 Bjørg Havemann and Mads Homilius Hansen Aarhus Sejlklub, Aarhus SC
GER GER 2255 Moritz Kolodziejczyk and Frederik Meissner Tegeler Segel-Club
DEN DEN 3158 Marie Maier and Nanna Nørgaard Århus SC, Horsens Sejlklub
IRL IRL 2891 Emily Conan and Hannah Dadley-Young Royal St George YC, Ballyholme YC
POL POL 3237 EWA LEWANDOWSKA and KRZYSZTOF KRÓLIK KS AZS AWFiS Gdańsk, CHKŻ Chojnice
CZE CZE 3088 Nela Viscorova and Anna Kostalova YC Lodní Sporty Brno, YC Pardubice
CZE CZE 3089 Adam Winkler and Kristian Bezušek Jachtklub Toušeň, YC CERE
ITA ITA 3 Alex Demurtas and Giovanni Santi FRAGLIA VELA RIVA, S.C.Garda Salò
FIN FIN 2809 Maisa Kauppi and Alisa Kylävainio Helsingfors Segelklubb
NED NED 2617 Jeroen Dieperink and Anne De Kort Braassemermeer
GBR GBR 2915 Louis Hiscocks and Ben Adler WPNSA, Castle Cove SC
GBR GBR 2736 Ella Jones and Thomas Jubb Hayling Island SC
SWE SWE 3217 Bjorn Knox-Jonsson and Carl Soderstjerna Malmo Segelsallskap
SWE SWE 2698 Alex Olsson and David Alduren KSSS
POL POL 3101 Bartosz Peczka and Jan Chylarecki GOLDEN BOATS ACADEMY
IRL IRL 2139 Oisin Pierse and Fionn Daly Royal Cork YC
POL POL 3103 Mateusz Kluczka and Wiktor Wróbel GOLDEN BOATS ACADEMY
ITA ITA 3346 Lorenzo Rossi and Marco Alberti
POL POL 2994 Alicja Tutkowska and Alicja Dampc Yacht Klub Polski Gdynia, Chojnicki Klub Żeglarski
POL POL 10 Kaja Śledzińska and Leon Sapijaszko GOLDEN BOATS ACADEMY
USA USA 2586 Logan Mraz and Juan Albamonte
HUN HUN 3227 Boróka Fehér and Szonja Fehér Alsóörs Marina Vitorlás Klub
HUN HUN 3352 Soma Kis-Szölgyémi and András Juhász Alsóörs Marina Vitorlás Klub
DEN DEN 2956 Josefine Nøjgaard and Esther Houborg Sletten Bådklub, Aarhus Sejlklub
DEN DEN 3419 Emmeli Gramkov and Sofie Andersen Hellerup Sejlklub
GBR GBR 2905 Ffion Bailey and Leah Murphy Port Dinowic SC
HUN HUN 2770 Mili Juhász and Boró Lacza Kereked Vitorlás Klub, Alsóörs Marina Vitorlás Klub
SUI SUI 3250 Henri Rothacher and Kiss Bulcsu Segler-Vereinigung Thalwil, SVT
ITA ITA 3102 Luca Salvago and Francesca Vigevani AVAL Gravedona
SUI SUI 2077 Simon Beguelin and Andreas Hofer SVT, ZYC, Zürcher YC
DEN DEN 3175 Johanna Aare Berger and Ellen Smitt Hellerup Sejlklub
ITA ITA 3293 Giorgio Busato and Stella Reder centro velico 3V
DEN DEN 3396 Anne Olesen and Sara Camille Nielsen Marselisborg SC
ITA ITA 3267 Rodolfo Compagnoni and Giulio Compagnoni Univelasailng
GER GER 3071 Ruven Klink and Julius Schmidt KYC Kieler Yachtclub, Kieler YC e.V.
POL POL 3092 Jakub Kuraś and Wiktor Mielnik JKW Poznań, YKP Gdynia
NED NED 3210 Nienke Warmerdam and Yannick Akker GWV de Vrijbuiter
NED NED 2811 Tjebbe Warmerdam and Annelotte Mierlo GWV de Vrijbuiter, WSV WOLPHAARTSDIJK
GER GER 3070 Eleonora Röpke and Anna-Maria Rissanen Kieler YC e.V., Düsseldorfer Yachtclub e.V.
ITA ITA 3270 Giovanni Arosio and Francesco Arosio circolo vela gargnano
GER GER 2801 Philipp Riedel and Magnus Hertwig Berliner Yacht-Club, Berliner YC
TUR TUR 3264 Ela Tırpancı and Bilge İpekoğlu Fenerbahce Dogus SC
DEN DEN 1825 William Bak and Magnus Kristensen Marselisborg SC
FIN FIN 2034 Assi Lindell and Ines Karlemo ESF
ITA ITA 3294 frenz Tizzano and geppi pontecorvo centro velico 3V
BEL BEL 3107 Lotte Meynen and Quinten Opstaele WSKLuM
NED NED 3308 sophie pieters and lucas Pieters wsvw
TUR TUR 3266 Sinan Çaçur and Alper Boru Fenerbahce Dogus SC
NED NED 3002 quinten pieters and pelle reijers wsvw
FIN FIN 2537 Una Heinilä and Lasse Lindell Brändö Seglare, Esbo Segelförening
SLO SLO 3301 Lana Al-Dilaimi and Sara Ratoša Ratoša jadralni klub Jadro Koper
ITA ITA 2832 Elena Panno and Lisa Iacomelli centro velico 3V
POL POL 2711 Liwia Liszkiewicz and Dominika Godlewska
GER GER 2641 Charlotte Frobenius and Helen Juliane Werth Baltische Segler-Vereinigung, Kieler YC e.V.
GER GER 3382 Johannes Schonefeld and Jonathan Wunsch WYD, SKMD
DEN DEN 3388 Nicklas Holt and Pajamashelten Larsen Marselisborg SC, Egå sailklub
DEN DEN 1736 Julie Petersen and Karen Krüger Marselisborg SC
DEN DEN 3111 Jeppe Krat and Gil Hendin Hellerup Sejlklub
ITA ITA 3262 massimo perini and AUGUSTO CARDELLINI FRAGLIA VELA RIVA
AUT AUT 2941 Livia Farese and Marlene Rudisch UYCNs, SCTWV Achensee
CZE CZE 3087 Karolína Lojková and Petr Pelnář JK Cerna v Posumavi, YCLP
ITA ITA 3324 Sabrina Borsatti and Enea Luatti AVAL a.s.d.
POL POL 3093 Szymon Kolka and Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia
POL POL 2424 Stanislaw Lugowski and Krzysztof Maksymowicz Olsztyński Klub Żeglarski, Sailing Legia
NOR NOR 2881 Storm Kopperud and Philip Forslund Moss seilforening, Nesodden sailing club
SUI SUI 3427 Anna Deuring and Elena Kreuzer ZSC
DEN DEN 2793 Magnus Lund and Sylle Andresen Aarhus SC
GER GER 2959 Peer Kruse and Ari Bussing Baltische Segler-Vereinigung
SUI SUI 3327 Yonatan Geller and Arno Bründler
ITA ITA 3325 Nina Ivaldi and Giada Babini circolo velico ravennate
SUI SUI 3424 Jule Buchmann and Jan Brechbühler Thunersee Yachtclub TYC
SUI SUI 2992 Anna Bruengger and Yanusha Roesch Zürcher YC
POL POL 18 Bartosz Zmudzinski and August Sobczak Chojnicki Klub Żeglarski
BRA BRA 3036 Heloísa Gonçalves and Isabella Zorzi
GER GER 3160 Tim Engstler and Linus Lautenschläger WYC
NED NED 3112 Merel Tavenier and Janne Ravelingien
DEN DEN 2843 John Frederik Wolff and Frederik Schwall Hellerup Sejlklub, Kieler Yacht-Club
NED NED 2845 Livia Rijksen and Leona Vierling Royal Netherlands YC, Royal Maas YC
DEN DEN 2654 Adam Lund Østergaard and Emil Madsen Horsens Sejlklub
GER GER 3003 Niels Tinnemeier and Luise Schmidt Kieler YC e.V.
DEN DEN 1590 Simon Nordbjærg and Julie Nordbjærg Kongelig Dansk Yachtklub
ESP ESP 2717 Piris Piris and Tomás Budiño RCMS
DEN DEN 3174 Hastrup Dam Hastrup and Bertram Olsen Kongelig Dansk Yachtklub, Snekkersten Skotterup Sejlklub
SUI SUI 2993 Ella Dürr and Alina Löffler Zürcher YC, ZYC, Zürcher YC
GER GER 2314 Anabel Richter and Franka Kohmann
SWE SWE 3252 Klara Länje and Freja Björling Duell GKSS
GER GER 2252 Malvin Richter and Leonard Wenning
USA USA 219 Travis Greenberg and Giamma Biason Circolo Vela Arco
USA USA 21 Fynn Olsen and Pierce Olsen Miami YC
GER GER 3345 Adele Dorn and Ava Braunisch Kieler YC e.V.
ITA ITA 3168 Niccolò Giomarelli and Mattia Tognocchi Club Velico Castiglionese
GER GER 3295 Max Teichmann and Moritz Schönherr Regatta-Segler Neuruppin e.V.
SWE SWE 1962 James Carter and Noah Carter Skanors Batklubb
PUR PUR 81 Isabella Calzadilla and Silvia Speri
GER GER 3284 Mathilda Schäfer and Zilas Dunke Münchner YC (MYC)
SWE SWE 2904 Annie Hinton and Tyra Axhede GKSS
BRA BRA 2579 Vitoria Viegas Lima and BIS Glashester Iate Clube de Brasília - ICB

Partners

  • Salling Fondene
  • SED